2. místo 5.000,- Kč, trofej, medaile
3. místo 2.500,- Kč, trofej, medaile

Startovné kategorie ELITE 3 500 Kč.
Startovné kategorie REKRE 2 500 Kč.

Všichni hráči jsou povinni nosit turnajové pásky po celou dobu turnaje. Cena náramku je 100,-Kč/os. Tento poplatek není nutný hradit předem – nákup náramků bude probíhat při registraci týmu dle počtu hráčů.

Startovné je potřeba uhradit v plné výši do 1. 8. 2018.

Individuální ocenění pro nejlepšího hráče, střelce, brankáře, vyhlášení “allstars pětka turnaje” v obou kategoriích:

Propozice

Startující hráči: Hráči – junior, muži. Hráčům narozených po roce 2001 může být udělena výjimka pořadatelem turnaje.
Povinností hráče je mít s sebou kartičku pojištěnce a OP. Soupisky se vypisují.
Herní system: Týmy rozděleny do skupin, které hrají systémem každý s každým. Dále play-off o celkové umístění. Postupují všichni do osmifinále (REKRE), v ELITE postupují první 4 týmy tabulky.
Počet hráčů na hřišti: 5+1 (ELITE), 4+1 (REKRE)
Hrací čas: Kategorie ELITE 2x 20 min hrubý čas a kategorie REKRE 2×12 min hrubý čas. V play-off se bude hrát 2×20 min hrubý čas, posledních 10 min zápasu čistý čas (ELITE). Od čtvrtfinále (REKRE) se bude hrát 2×12 min hrubý čas, posledních 6 minut zápasu čistý čas.

Rozhodčí: Utkání budou rozhodovat vždy dva rozhodčí s licencí ČFbU.
Umístění ve skupině: Výhra – 3 body, remíza – 1 bod.
Při shodnosti bodů rozhoduje:
1. Vzájemný zápas.
2. Rozdíl skóre (ve vzájemných zápasech).
3. Počet vstřelených branek (ve vzájemných zápasech).
2. Rozdíl skóre (celkově).
3. Počet vstřelených branek (celkově).
4. Los.
Zápasy v nadstavbové části rozhodují při vyrovnaném stavu ihned nájezdy – 3 nájezdy. (bez možnosti prodloužení). Hráči jedou jen jednou.
Při rovnosti nájezdů mohou jezdit exekutoři znovu.
Základní pravidla turnaje: Hraje se dle platných pravidel ČFbU.
Dresy: Každý tým bude mít k dispozici min. jednu sadu vlastních dresů (nebo alespoň triček/rozlišováků stejné barvy).
Upozornění: Pořadatelé nezodpovídají za zdravotní stav ani zranění hráčů, tak též nenesou žádnou zodpovědnost za Vaše věci!

Ubytování

Důležité info pro týmy

1. Všichni hráči jsou povinni nosit turnajové pásky po celou dobu turnaje. Cena náramku je 100,-Kč/os. Hráč bez pásku nemůže zasáhnout do utkání. V případě ztráty nebo poničení náramku, je nutné zakoupit nový na registračním místě turnaje. V ceně náramku budou zahrnuty nejrůznější výhody – bude doplněno v průběhu registrace.

2. Turnaj je určen pro kategorii mužů, s možností startu juniorů resp. dorostenců od 15-ti let, účast je možná pro registrované i neregistrované hráče pod ČFbU. Kategorie ELITE je určena pouze pro týmy resp. hráče působící v registrovaných soutěžích své země. Kategorie REKRE je určena pro mužstva resp. hráče z nejnižších soutěží (max. krajská soutěž) či neregistrované týmy/hráče. Start hráče v kategorii bude posuzován podle poslední odehrané sezony. V případě, že do nižších kategorií nastoupí hráč z vyšší soutěže, než je uvedeno, bude tým v daném zápase potrestán kontumací 0:3 v jeho neprospěch. O kontrolu startujících hráčů a případné protesty se bude starat JURY turnaje.

3. Týmy se musí zaregistrovat první den turnaje na registračním místě – SC Dubina nejpozději po ukončení svého prvního zápasu v základní skupině. Registrace bude k dispozici první hrací den od 10:00.

4. Během turnaje jsou na halách k dispozici šatny. Za případné ztráty osobních věcí pořadatelé nenesou odpovědnost.

5. Týmy jsou povinné dostavit se na místo zápasu na čas nejpozději 15 minut před začátkem utkání. V případě, že se tým nedostaví v stanovený čas utkání, bude tento zápas kontumován v neprospěch tohoto týmu v poměru 3:0.

6. Turnaje se nemůže zúčastnit tým, který nemá uhrazeno startovné v plné výši.